![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γρεβενά 15 Νοεμβρίου 1978: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο. Σήμερα: Συγχαίρει τον κ. Παπαθεμελή- Ο ΙΑΤΡΟΣ κ. ΝΙΚ. ΛΕΤΤΑΣ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/06/c24fdd3e-15-11-2018-e1529652197719.png)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 4η σελίδα της έκδοσης της 15ης Νοεμβρίου 1978, έτος Α’. Το άρθρο έχει τίτλο: Συγχαίρει τον κ. Παπαθεμελή- Ο ΙΑΤΡΟΣ κ. ΝΙΚ. ΛΕΤΤΑΣ
- Προηγούμενο ΔΗ.ΚΕ.ΒΙ. Γρεβενών: “Τα βιβλία διανυκτερεύον και μας κρατούν συντροφιά”
- Επόμενο Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών 1983-1992: Οι αγώνες, οι βαθμολογίες. Σήμερα: VOLLEY ΓΥΝΑΙΚΩΝ : Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΡ. 1988-89, 1η ΕΩΣ 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ