![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Για τον μικρό Νικήτα Ισαακίδη …
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/05/f7a035a1-peristeri-leyko.jpeg)
Μετά από επιθυμία της οικογένειας του μικρού Νικήτα Ισαακίδη που έφυγε σήμερα από την ζωή γίνεται γνωστό ότι η κηδεία θα γίνει αύριο Πέμπτη στη 1 το μεσημέρι στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Ευαγγελιστρίας στα Γρεβενά.
Η οικογένεια δεν επιθυμεί αποστολή στεφάνων αλλά θα υπάρχει ένας κουμπαράς και τα χρήματα τα οποία θα συγκεντρωθούν θα δοθούν στο ΄΄Χαμόγελο του παιδιού.΄΄
Το GrevenaMedia συλλυπείται την οικογένεια του μικρού Νικήτα.
- Προηγούμενο Δικαιώματα ανέργων από την κατοχή δελτίου ανεργίας
- Επόμενο Συλλυπητήριο Μήνυμα δημάρχου Γ. Δασταμάνη