![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Για 14η συνεχόμενη χρονιά, 1 & 2 Αυγούστου, η καθιερωμένη “Γιορτή Βουνού” στο Παλιοκριμίνι Βοίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/07/Paliokrimini-e1438335621588.jpg)
Για 14η συνεχόμενη χρονιά ο Πολιτιστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Πολυκαστάνου “Νέα Γενιά¨ διοργανώνει την καθιερωμένη πλέον Γιορτή Βουνού. Στο ψηλότερο σημείο του όρους Βόιο (1808m) ελάτε μαζί μας για μια ξεχωριστή εμπειρία. Σάββατο 01/08 διανυκτέρευση με ελεύθερο camping και Κυριακή 02/08 οδοιπορικό όπου μπορείτε να γευτείτε τις μοναδικές σε γεύση αγριοφράουλες και να μαζέψετε τσάι και σαλέπι. Σας περιμένουμε όλους!
- Προηγούμενο Ανακοίνωση της Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ Γρεβενών
- Επόμενο ΕΧΡΟ MILANO 2015: Εκδήλωση για τον Κρόκο Κοζάνης