![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γ.Σ.Γρεβενών: Η αντρική και η γυναικεία ομάδα έκλεισαν την χρονιά με ήττες εντός έδρας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/12/495356f6-7053-4699-8002-6893c44b71d0.jpg)
Καλύτερα τα πήγαν οι μικρές από τους μεγάλους στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου για τον Γ.σ.Γρεβενών αφού οι κορασίδες και οι παγκορασίδες μας νίκησαν εκτός έδρας με 2-3 και 1-3 αντίστοιχα. Η αντρική και η γυναικεία ομάδα έκλεισαν την χρονιά με ήττες εντός έδρας. Προβλημάτισαν οι άντρες με την δεύτερη ήττα τους με 3-0 ενώ οι γυναίκες έχασαν με 3-2 σε ένα εντυπωσιακό και δύσκολο παιχνίδι.
- Προηγούμενο Την Πρωτοχρονιά θα γίνει η αναβίωση του εθίμου των «ρουγκατσαριών» στις Αμυγδαλιές
- Επόμενο ΕΦΕΤ: Αυτά είναι τα 4 νοθευμένα ελαιόλαδα – Το μήνυμα προς τους καταναλωτές