![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου εις μνήμη του Γιώργου Πασαγιάννη το Σάββατο 8 Ιουνίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/06/pae_pyrsos.jpg)
Σας προσκαλούμε το Σάββατο 8 Ιουνίου 2019 και ώρα 17:00΄ μμ στο Δ.Α.Κ. (Εθνικό Στάδιο Γρεβενών), όπου θα πραγματοποιηθεί φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου παλαιμάχων μεταξύ των ομάδων Φ.Α.Σ. Πυρσού και Αθηναϊκού.
Το παιχνίδι γίνεται εις μνήμη του παλιού μας συμπαίκτη, Γιώργου Πασαγιάννη, που τόσο άδικα και απρόσμενα έφυγε από κοντά μας.Μεταξύ των παιχτών του Αθηναϊκού θα συμμετέχουν και παλιές δόξες της Εθνικής Ελλάδος. Η παρουσία όλων των φίλων του ποδοσφαίρου είναι επιβεβλημένη.
Με τιμή
Το ΔΣ Παλαιμάχων
Φ.Α.Σ. Πυρσού
- Προηγούμενο Συγκρότηση του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Εργαζομένων της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Μηνιαίος απολογισμός της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας στην Οδική Ασφάλεια