![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχετήρια κάρτα της Π.Ο.Ε.-Ο.Τ.Α.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/12/-52-e1702885588927.jpg)
Ευχές της εκτελεστικής επιτροπής της Π.Ο.Ε.-Ο.Τ.Α. για δικαίωση των αγώνων και των οραμάτων μας. Για μια κοινωνία χωρίς πολέμους, εκμετάλλευση και φτώχεια. Ευτυχισμένο το 2024 με υγεία, ειρήνη, ελπίδα και αλληλεγγύη σε όλο τον κόσμο.
- Προηγούμενο Συνεδριάζει η Οικονομική Επιτροπή της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Μητροπολίτης Ειρηναίος: “Δεν μπορώ να δεχθώ και να νομιμοποιήσω έναν γάμο ομοφυλοφίλων”