![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχές θα ανταλλάξει ο βουλευτής Γρεβενών την Δευτέρα 24 Δεκεμβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/0904c208-1915257_100896463270288_258457_n-1-1.jpg)
Τη Δευτέρα, 24/12/18 ο Βουλευτής Χρήστος Μπγιάλας θα ανταλλάξει ευχές με φίλους μικρούς και μεγάλους για τη γέννηση του Θεανθρώπου και την ονομαστική του γιορτή στο γραφείο του (παλιά Νομαρχία/Κ.Ταλιαδούρη 16, 1ος όροφος) μετά τις 11 πμ.
- Προηγούμενο Ευχές του Θανάση Σταυρόπουλου
- Επόμενο Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο.Σήμερα:Μεγάλη επιτυχία σημείωσε ο χορός των Μαυρανιωτών