![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο του Προέδρου του ΚΚΑ Γρεβενών στην λέσχη φίλων ΠΑΟΚ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/08/ευχαριστηριο-735x400-696x378-1.jpg)
Ο Πρόεδρος του Κέντρου Κοινωνικής Αλληλεγγύης Γρεβενών κ. Κώστας Σιούλας ευχαριστεί θερμά της λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Γρεβενών για την στενή συνεργασία που υπήρξε, συμβάλλοντας στην καλύτερη προετοιμασία του δημοτικού σταδίου ενόψει της προετοιμασίας του για την υποδοχής του χρυσού μας Ολυμπιονίκη Μίλτου Τεντόγλου.
- Προηγούμενο 66 ενεργά κρούσματα στο Δήμο Βοΐου- Τα τελευταία στοιχεία στη Δυτική Μακεδονία
- Επόμενο Έρχεται νέος καύσωνας 4 ημερών – Η κλιματική κρίση αλλάζει το ελληνικό καλοκαίρι