![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο Συλλόγου ΑμεΑ Εορδαίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/amea.jpg)
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων, Κηδεμόνων και Φίλων Ατόμων με Αναπηρία Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας ευχαριστεί θερμά τον Σύλλογο Μακρυγιάννη για την προσφορά των 70 λαμπάδων, τις οποίες προμηθεύτηκε από δύο μοναστήρια.
- Προηγούμενο Τα περιβόλια του χωριού *Γράφει ο Τάσος Σεβαστιάδης
- Επόμενο Συγχαρητήρια επιστολή του ΤΕΕ/ΤΔΜ στον Πρύτανη Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας