![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο μήνυμα από την ομάδα ποδοσφαίρου της Δ. Α. Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/07/c3c2f642-efxaristirio-e1532676791669.jpg)
Η ομάδα ποδοσφαίρου της Δ.Α. Γρεβενών ευχαριστεί τον αρχιδιαιτητή Κ. Βλάχο και τους διαιτητές κ. Τσέτσιλα, Φαλτάκα και Μωυσιάδη που συμμετείχαν αφιλοκερδώς στον αγώνα ποδοσφαίρου μεταξύ Δ.Α. Γρεβενών, Δ.Α. Ιωαννίνων στις 4 Απριλίου 2022 στο Δημοτικό Στάδιο Γρεβενών.
Ο Ταξιάρχης Κουτσουκέρας
Πρόεδρος Ελεγκτικής Επιτροπής Αθλητικής Ένωσης Αστυνομικών Ελλάδος
- Προηγούμενο Α. Φωλίνας: «Διασφαλίστηκε η χρηματοδότηση για όλους τους Νέους Αγρότες των Γρεβενών – Σημαντική οικονομική ενίσχυση για τον πρωτογενή τομέα των Γρεβενών»
- Επόμενο Πώς βάφουμε σωστά τα κόκκινα αβγά-Τα μυστικά για να γυαλίζουν και να μην σπάνε