![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο μήνυμα από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών προς την εταιρεία ACCENTURE Α.Ε.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/07/c3c2f642-efxaristirio-e1532676791669.jpg)
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ACCENTURE Α.Ε.
Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών ευχαριστεί δημόσια την εταιρεία ACCENTURE Α.Ε. για τη δωρεά ηλεκτρονικού υλικού (φορητοί υπολογιστές) προς όλες τις σχολικές μονάδες της αρμοδιότητάς της.
Η χειρονομία αυτή αποτελεί σημαντικότατη προσφορά για την αρτιότερη διδασκαλία των μαθημάτων με την βοήθεια των Νέων Τεχνολογιών και γενικότερα για τη διεκπεραίωση πολλών εργασιών που απαιτούν τη χρήση Η/Υ.
Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών
- Προηγούμενο Το «Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Ανταποδοτικής Ανακύκλωσης της Ελληνικής Αστυνομίας» στις Διευθύνσεις Αστυνομίας της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Εκτός πρωταθλήματος η ΑΟ Σειρήνα – Όλα τα παραλειπόμενα αύριο στις 12.15 στο Ράδιο Γρεβενά και στην εκπομπή sports & fun