![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/04/nosokgrev-1021x580-1021x580.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Εκφράζω τις βαθύτερες μου ευχαριστίες στο ιατρικό, το Νοσηλευτικό και υπόλοιπο βοηθητικό προσωπικό της Ορθοπεδικής – Χειρουργικής Κλινικής και των επειγόντων περιστατικών του Γ.Ν.Γρεβενών για την άψογη ιατρική φροντίδα που μου προσέφεραν μέσα σε ένα κλίμα ανθρωπιάς και συμπαράστασης. Η εξαιρετική τους επιστημονική κατάρτιση, το υψηλό αίσθημα ευθύνης και ιδιαίτερα η ανθρωπιά που υπέδειξαν ήταν ιδιαίτερα εμφανής – σε όλη της διάρκεια της νοσηλείας μου.
Καλό Πάσχα
Με εκτίμηση
Σάκης Χαρισιάδης
- Προηγούμενο Κωδικοποιώντας τον προεκλογικό μας λόγο *Του Γιώργου Νούτσου
- Επόμενο Πλαστικό χρήμα – Φορολοταρία *Του Θανάση Θάνου