![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή προς το Γενικό Νοσοκομείο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/05/-152-e1588957457249.jpg)
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κ. Οδυσσέα Δελημπαλτίδη, Ουρολόγο στο Νοσοκομείο Γρεβενών, για την άμεση εξυπηρέτηση και την βοήθεια του για θέμα της υγείας μου.
Αν και ο ίδιος βρίσκεται σε αναρρωτική άδεια και με κάταγμα στο πόδι του, λειτούργησε άμεσα ως προς το καθήκον του. Ο ίδιος και το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό με εξυπηρέτησαν με απαράμιλλη φροντίδα.
Με εκτίμηση
Μιχαλοπούλου Ελευθερία
- Προηγούμενο Ο Μύθος του Παγκόσμιου Βόλλευ KARCH KIRALY , στο σημερινό ( 8/5 , 19:30 ) σεμινάριο του ΣΕΠΠΕ
- Επόμενο Συνελήφθη ξανά ο Νίκος Σειραγάκης καθώς παραβίασε περιοριστικό όρο