![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ετήσια Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Φίλων Φιλαρμονικής “Ο Ορφεύς”
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/08/Καταγραφή.png)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Φίλων Φιλαρμονικής “Ο Ορφεύς” προσκαλεί όλα τα μέλη του, στην ετήσια Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου 2020 και ώρα 7:00 μμ στο Κέντρο Πολιτισμού του Δήμου Γρεβενών, προκειμένου να γίνει ενημέρωση για τον απολογισμό των πεπραγμένων και να συζητηθεί ο τρόπος λειτουργίας και η αντιμετώπιση των αναγκών του συλλόγου για την νέα χρονιά, που προκύπτουν από την εμφάνιση του κορονοϊού.
Η παρουσία όλων των μελών κρίνεται απαραίτητη .
Για το Δ.Σ
Ο Πρόεδρος
Μιλτιάδης Τέγος |
Ο Γενικός Γραμματέας
Μιχάλης Κοκκινάκης |
- Προηγούμενο Γρεβενά: Ιστορικές μνήμες της 31ης Αυγούστου στην Ελλάδα και στον κόσμο
- Επόμενο Πρόγραμμα για να «μεγαλώσουν» μικρομεσαίες επιχειρήσεις