![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εθνικό Χιονοδρομικό Κέντρο Βασιλίτσας: Ευχές για το Νέο Έτος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/01/Καταγραφή-3.jpg)
Η διοίκηση και οι εργαζόμενοι του Ε.Χ.Κ.Β καλωσορίζουμε τη νέα χρονιά στο χιονοδρομικό κέντρο μας και ευχόμαστε σε όλους εσάς υγεία και ευτυχία! Ας φέρει η αλλαγή του χρόνου νέες περιπέτειες, ξεχωριστές στιγμές στο βουνό και μια πλούσια χιονισμένη σεζόν γεμάτη χαρά και ευχαρίστηση. Ευχόμαστε να δημιουργήσουμε αναμνήσεις που θα μας συντροφεύουν για πάντα!
- Προηγούμενο Περιφερειακό Συμβούλιο Δυτικής Μακεδονίας – Εκλογή Προεδρείου και Περιφερειακής Επιτροπής
- Επόμενο Πολιτιστικός Σύλλογος Ροδιάς Γρεβενών: Άγιος Βασίλης έρχεται, Γενάρης ξημερώνει!!!