![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστροφή του Βασίλη Τζήμα στον Πρωτέα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΤΖΗΜΑΣ-ΒΑΣΙΛΗΣ-1.jpg)
‘’Oι μεγάλες αγάπες δεν τελειώνουνε, δεν ραγίζουν, δε λυγίζουν, δεν παλιώνουνε ‘’. Με τους στίχους αυτούς η μεγάλη οικογένεια του Φ.Ο. ‘’ ΠΡΩΤΕΑΣ ‘’ ΓΡΕΒΕΝΩΝ καλωσορίζει την επιστροφή του Βασίλη Τζήμα στην αγαπημένη του ομάδα, μετά από δύο χρόνια απουσίας για οικογενειακούς και επαγγελματικούς λόγους. Ο Βασίλης , με την εμπειρία και την εκτελεστική του δεινότητα , αναμένεται να συνεισφέρει τα μέγιστα στους στόχους που έθεσαν από κοινού διοίκηση και τεχνική ηγεσία για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 , αποτελώντας έναν από τους στυλοβάτες της νέας ομάδας που κτίζεται.
- Προηγούμενο Το πρόγραμμα των Αγιασμών για τα σχολεία των Γρεβενών- Αλλαγή ώρας για το 1ο Δημοτικό Γρεβενών
- Επόμενο Κέντρο Επιμόρφωσης και Δια Βίου Μάθησης (Κ.Ε.ΔΙ.ΒΙ.Μ.) του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας Νέο πιλοτικό πρόγραμμα κατάρτισης ανέργων σε καινοτόμες μεθόδους στον αγροτικό τομέα σε συνεργασία με τον Ο.Α.Ε.Δ.