![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολή Αναγνώστη . Τηρείτε τα μέτρα ασφαλείας παρακαλώ ..
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/03/αρχείο-λήψης-4.jpg)
Για άλλη μία φορά σήμερα παρατηρήθηκε συνωστισμός σε πολυσύχναστη τράπεζα των Γρεβενών . Γνωστός κοσμογυρισμένος συμπολίτης μας , προσπάθησε να βάλει λίγη λογική στο πλήθος φωνάζοντας να τηρούν τον κανόνα των αποστάσεων . Η απάντηση των συμπολιτών μας που ήταν συνωστισμένοι όλοι μαζί ? Μαζική σε άπταιστα Γρεβενιώτικα : ” AAAEEEE . Τι 5 μέτρα ε ? Άσε με Ε . ”
Συνωστισμός σημαίνει και συγχρωτισμός αγαπητοί φίλοι . Και συγχρωτισμός σημαίνει μεγάλη πιθανότητα μετάδοσης ιών .
Ο Θεός να μας φυλάει …!!!
- Προηγούμενο Αγροτικός γιατρός του Νοσοκομείου Καστοριάς θετικός στο ιό
- Επόμενο Το νέο ωράριο στα σούπερ μάρκετ – Κλειστά την Κυριακή