![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολή αναγνώστη: Η ντροπή της πόλης των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_20240228_110147.jpg)
Από έναν φίλο αναγνώστη πήραμε τις παρακάτω φωτογραφίες συνοδευόμενες από ένα σχόλιο ” Είναι δύσκολο για τον Δήμο Γρεβενών να τοποθετήσει δέκα ή και δεκαπέντε πινακίδες στο κέντρο και στις συνοικίες της πόλης των Γρεβενών έτσι ώστε να γίνεται η ανάρτηση μνημοσύνων, κηδειών κτλ. Ας μας δοθεί μια απάντηση. Όσον αφορά τις κολώνες της ΔΕΗ στην πόλη των Γρεβενών με τα “καρφιτσωμένα¨ μνημόσυνα κτλ. θεωρώ ότι είναι η ντροπή της πόλης των Γρεβενών”
- Προηγούμενο Σύλλογος Αλληλεγγύης και Εθελοντισμού Γρεβενών “Ελπίδα” – Οικονομικός Απολογισμός 1997-2023
- Επόμενο Ποιοι γιορτάζουν σήμερα Πέμπτη 29 Φεβρουαρίου