![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Π.Κουκουλόπουλος και Θ.Καρυπίδης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/08/f9ca9f7a-pena-e1464159752616.jpg)
Κύριε Διευθυντά
Ο Πάρις Κουκουλόπουλος ετοιμάζεται να διεκδικήσει την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας. Ο Θ.Καρυπίδης θα είναι υποψήφιος βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ τον Οκτώβριο του 2022, θα εκλεγεί (και μάλιστα πρώτος) και μετά (ίσως) σκεφτεί τι θα πράξει στις Περιφερειακές εκλογές.
Με ιδιαίτερη τιμή
Ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Μνήμη δικαίων μετ’ εγκωμίων * Του Απόστολου Παπαδημητρίου
- Επόμενο Κορωνοϊός: 1.155 νέα κρούσματα – 78 θάνατοι, 542 διασωληνωμένοι