![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Η θέρμανση στο ΚΑΠΗ Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/03/kaph.jpg)
Στο Δήμο Γρεβενών επιλύουν τα προβλήματα επιτόπου. Υπεύθυνος του Δήμου επισκέφθηκε την αίθουσα του ΚΑΠΗ και όταν οι ηλικιωμένοι τον ρώτησαν γιατί δε θερμαίνεται η αίθουσα η απάντηση ήταν ορθή και κοφτή: “Εσείς τα γερόντια τι θέλετε και βγαίνετε έξω;”.
Με τιμή ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Σύνδεσμος Γραμμάτων και Τεχνών: Δημιουργία τμήματος Μπρίτζ
- Επόμενο 29 Μαρτίου: Ποιοι γιορτάζουν σήμερα;