![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές : Γρεβενιώτες… έμποροι της ξενιτιάς!!!
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/04/16.jpg)
Κύριε Διευθυντά.
Δεκαπέντε τουριστικές και εμπορικές επιχειρήσεις των Γρεβενών, ήδη έχουν ως έδρα πόλεις της γειτονικής Βουλγαρίας, ενώ οι Βούλγαροι ως ευχαριστώ μας σερβίρουν… ποτά «μπόμπες»!!!
Με τιμή.
Ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Γρεβενά : Οι χίλιες φιάλες ποτών κατασχέθηκαν στα Γρεβενά, το βράδυ της Δευτέρας, όταν η Τοπική Αστυνομία εντόπισε αυτοκίνητο με οδηγό και συνοδηγό που μετέφεραν στην πόλη μας τα λαθραία ποτά.
- Επόμενο Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο του Δήμου Γρεβενών