![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Γυμναστικός… και Αστέρας !
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/05/05d55981-3121c9d8-asteras-volley-logo-e1494919331548.png)
Κύριε Διευθυντά
«ΌΤΑΝ ακούμε και διαβάζουμε πως ο αθλητισμός ενώνει, τι σημαίνει; Πως ο «εμφύλιος» των Συμβουλίων ή των «προπονητών» επιτρέπεται; Αντίστοιχα. Μέσα από όλα αυτά διχάζονται οι αθλητές-μαθητές και το φίλαθλο κοινό. Εμείς λέμε όχι στο διχασμό. Ναι στον αθλητισμό.»
Ένας μαθητής-αθλητής
Για την αντιγραφή.
Ο Γρεβενιώτης
- Προηγούμενο Επιστολή-Απάντηση προς αποκατάσταση της αλήθειας
- Επόμενο Πάτσης: «Απέκλεισε κάθε σενάριο επιστροφής στο Βόλο»