![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επίσκεψη σε οκτώ χωριά πραγματοποίησε την Πέμπτη 4 Μαΐου 2023 ο Υποψήφιος Βουλευτής του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Γιάννης Στούπας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/20230504_193231.jpg)
Σε Κυρακαλή, Έξαρχο, Βάρη, Πυλωροί, Κνίδη, Πιστικό, Μικροκλεισούρα και Πόρο βρέθηκε την Πέμπτη 4 Μαΐου 2023 ο Υποψήφιος Βουλευτής Ιωάννης Στούπας, συνεχίζοντας τις περιοδείες του στον Νομό Γρεβενών.
Στον ανοιχτό και όμορφο διάλογο που είχε με τους πολίτες, ο Γιάννης Στούπας άκουσε με προσοχή όλα τα θέματα που του τέθηκαν από τον κόσμο, παρουσιάζοντας παράλληλα τις θέσεις και τις προτάσεις του, για την αναγκαία ανάταση που χρειάζεται ο τόπος μας εδώ και τώρα.
- Προηγούμενο Τον Δικηγορικό Σύλλογο Γρεβενών επισκέφθηκε ο κύριος Πάνος Αλεξανδρής Γ.Γ. Δικαιοσύνης και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του Υπουργείου Δικαιοσύνης
- Επόμενο ΔΕΗ Ποδηλατικός Γύρος Ελλάδας – Οι δυσκολίες και οι άγνωστες λέξεις της διοργάνωσης