![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επισκέψεις σε κοινότητες της Π.Ε. Γρεβενών του υποψηφίου βουλευτή της ΝΔ Θανάση Σταυρόπουλου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/05/photo_Itea_1.jpg)
Χθες (30/04/2023) ο υποψήφιος βουλευτής Π.Ε. Γρεβενών της ΝΔ Θανάσης Σταυρόπουλος στα πλαίσια του προεκλογικού του αγώνα επισκέφτηκε τα χωριά: Κνίδη, Πόρο, Πιστικό, Ιτέα, Σαρακήνα και Δίπορο, όπου τον περίμενε πλήθος κόσμου. Πραγματοποιήθηκε διάλογος σχετικά με την ερχόμενη εκλογική αναμέτρηση. Ο κος Σταυρόπουλος απάντησε στις ερωτήσεις των κατοίκων και αναφέρθηκε στην αναγκαιότητα, η Ελλάδα να πάει μπροστά και να μην γυρίσει σε εποχές αβεβαιότητας, τονίζοντας ότι μόνο η ΝΔ μπορεί να εγγυηθεί την σταθερότητα και την πρόοδο της χώρας μας.
Γραφείο Τύπου & Επικοινωνίας
του υποψηφίου Βουλευτή Π.Ε. Γρεβενών της ΝΔ
Θανάση Σταυρόπουλου
- Προηγούμενο Δράση “Carbon Farming Schools” στο 1ο ΕΠΑΛ Γρεβενών την Παρασκευή 5 Μάιου
- Επόμενο Μήνυμα του Υποψήφιου Βουλευτή Γιώργου Καλαμάρα για την Εργατική Πρωτομαγιά