![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εορτή του Αγίου Χαραλάμπους, στο Τριφύλλι Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/02/viber-image3-7-e1486973384617.jpg)
Στον Ιερό Ναό Αγίου Χαραλάμπους, στο Τριφύλλι Γρεβενών, λειτούργησε ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Δαβίδ, την Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2017, ανήμερα της εορτής του Αγίου ενδόξου Ιερομάρτυρος Χαραλάμπους του Θαυματουργού. Ο Σεβασμιώτατος κήρυξε τον Θείο Λόγο ενώ μετά τη Θεία Λειτουργία συναντήθηκε με κατοίκους του χωριού και είχε τη χαρά συνομιλήσει μαζί τους.
- Προηγούμενο Χάλκινο για την Ελένη Κουτσαλιάρη. Συνεχίζει τις επιτυχίες
- Επόμενο Στο Μικρό Σειρήνι Γρεβενών λειτούργησε χθες Κυριακή ο Μητροπολίτης μας (φωτογραφίες)