![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εορτή της Αγίας Άννης στην Πηγαδίτσα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/0-02-05-b7e93c99f6ba2612723d82f6c767d4533905172b6d9253b70d4a7accbfbe912b_574a57a1-e1544430462886.jpg)
Την Κυριακή 9 Δεκεμβρίου 2018, εορτή της Συλλήψεως της Αγίας Άννης, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, ιερούργησε στον Ιερό Ναό Αγ. Δημητρίου Πηγαδίτσας Γρεβενών.
Την παραμονή της εορτής στον ως άνω Ιερό Ναό, ο Σεβασμιώτατος χοροστάτησε του Πανηγυρικού Εσπερινού, κατά τη διάρκεια του οποίου τελέστηκε Αρτοκλασία.
Δείτε τις φωτογραφίες:
- Προηγούμενο Στο Κατάστημα Κράτησης Γρεβενών ο Ροδίτης που φέρεται να σκότωσε την 21χρονη φοιτήτρια
- Επόμενο Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Γρεβενών