![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Έντονες αντιδράσεις του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 6ου Δημοτικού σχολείου Γρεβενών για την ένωση των τάξεων της Ε δημοτικού
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/09/IMG_5973.jpg)
2η μέρα σχολείο: Ένωση τάξεων Ε δημοτικού στο 6ο Δημοτικό Σχολείο σύμφωνα με τα προβλεπόμενα!!!!!Ποια είναι τα προβλεπόμενα;;;24 μαθητές συν μία δασκάλα παράλληλης στήριξης συν ο δάσκαλος της τάξης σε 29τμ;;;;;;Εν μέσω Covid μοιράζουν μάσκες και παγουρίνο, πρέπει να κρατάμε αποστάσεις να αποστηρωνόμαστε και όλα τα συναφή και τα προβλεπόμενα είναι να στοιβάζονται μαθητές ενώ υπάρχουν διαθέσιμες αίθουσες και δάσκαλοι;;;Ντροπή και αίσχος!!!!
- Προηγούμενο Αυτό είναι το νέο σήμα του ΣΥΡΙΖΑ – Τι συμβολίζει
- Επόμενο Σπάνιες ιστορίες και στατιστικά για το ΠΑΟΚ – Μπενφίκα