![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εμπορικός Σύλλογος Γρεβενών: Ημερίδα για την «Ψηφιακή κάρτα Εργασίας και Πληροφοριακό Σύστημα ΕΡΓΑΝΗ ΙΙ» (Βίντεο – Φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/Καταγραφή-12-1.png)
Χθές Τετάρτη 17 Ιουλίου του 2024, πραγματοποιήθηκε η Ημερίδα για την «Ψηφιακή κάρτα Εργασίας και Πληροφοριακό Σύστημα ΕΡΓΑΝΗ ΙΙ» , από τον Εμπορικό Σύλλογο Γρεβενών, στην Αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Γρεβενών.
Την έναρξη της ομιλίας έκανε ο Πρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου Γρεβενών κ.Δημάδης, στην συνέχεια πήρε τον λόγο η κ.Πασσιά και τέλος ο κεντρικός ομιλητής ο κ.Νάζος, Υποψήφιος Διδάκτωρ στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας.
Δείτε ένσ απόσπασμα στο βιντεο που ακολουθεί από την ημερίδα:
- Προηγούμενο Δ.Ε.Υ.Α. Γρεβενών: Διακοπή υδροδότησης την Παρασκευή 19 Ιουλίου
- Επόμενο Η Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών πανηγυρίζει το Ιερό Παρεκκλήσιο Προφήτου Ηλίου του Θεσβίτου πόλεως Γρεβενών