![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ελευθέρια 2017 – Αγώνες δρόμου και απονομές (ΒΙΝΤΕΟ)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/10/e6ffee47-agwnas.jpg)
Σημαντικές ήταν οι επιτυχίες του ΓΣΓ σε όλες τις κατηγορίες με την πρώτη θέση της Ντανάση Αθανασίας στις γυναίκες στα 5 χιλιόμετρα, την πρώτη θέση στα αγόρια 4ης 5ης 6ης δημοτικού με τον Κιτσιούλη Δημήτρη (πέμπτη τάξη) και την 2η θέση στην ίδια κατηγορία στα κορίτσια με την Νίκου Δάφνη (πέμπτη τάξη). Η διοίκηση του συλλόγου συγχαίρει τους αθλητές του ΓΣΓ που διακρίθηκαν άλλα και όλους όσους συμμετείχαν.
- Προηγούμενο Δ.Ε.Υ.Α. Γρεβενών: Ρύθμιση οφειλών σε 100 δόσεις
- Επόμενο Η καταστροφή του κτηνοτροφικού πληθυσμού …*Του Απόστολου ΤΣΕΝΗ