![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Eκδήλωση εορτασμού της επετείου της Μάχης του Σνιχόβου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/02/emfilios-e1423048268745.jpg)
Ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Δασταμάνης και το Συμβούλιο της Τοπικής Κοινότητας Αγίων Θεοδώρων σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση εορτασμού της επετείου της Μάχης του Σνιχόβου, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 12.30 το μεσημέρι στην πλατεία του οικισμού Δεσπότη Γρεβενών.
Πρόγραμμα Εκδήλωσης:
Επιμνημόσυνη Δέηση
Κατάθεση στεφάνων
Σιγή ενός λεπτού
Δεξίωση
- Προηγούμενο Πρόσκληση ενδιαφέροντος σε συλλόγους & φορείς για συγκρότηση επιτροπής διαβούλευσης του Δήμου Γρεβενών
- Επόμενο Πρωτοχρονιάτικη πίτα του Εκπολιτιστικού Συλλόγου ‘’Πίνδος’’