![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εκδηλώσεις στο Πρόσβορρο Γρεβενών Σάββατο 11 και Κυριακή 12 Αυγούστου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/08/3bcc8182--e1533637507818.png)
Ο Πολιστικός Σύλλογος Προσβόρρου σας προσκαλεί στις διήμερες εκδηλώσεις του 2018, το Σάββατο 11-08-2018 διασκεδάζουμε με παραδοσιακή μουσική με το Συγκρότημα του Βαλάντη Βρακά & Σπύρου Παππά, μαζί τους και η Άντα Καστρινού, είσοδος πέντε (5) ευρώ.
Την Κυριακή 12-08-2018 για μια διαφορετική έντεχνο-ροκ βραδιά θα είναι μαζί μας οι Δημήτρης Κιτσούλης,Φώτης Παππάς και Γιώργος Οικονόμου, είσοδος ελεύθερη.
- Προηγούμενο Εκκλησιές: Διασκέδασαν και χόρεψαν μέχρι το πρωί…(Φωτογραφίες)
- Επόμενο Συμμετοχή του χορευτικού τμήματος του Συλλόγου Γρεβενιωτών Κοζάνης στο φεστιβάλ στην Άρδασσα Εορδαίας