![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή του 6ου δημοτικού σχολείου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/10/αρχείο-λήψης2.jpg)
Ο Διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του 6ου Δημοτικού Σχολείου Γρεβενών ευχαριστούν τον αθλητή Μϊλτο Τεντόγλου, της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών, που σήμερα 3-10-2016- ημέρα του σχολικού αθλητισμού παραβρέθηκε στο σχολείο μας, μίλησε με τα παιδιά, συμμετείχε στις αθλητικές τους δραστηριότητες και τους μοίρασε αναμνηστικά δώρα. Τα παιδιά και ο σύλλογος του ευχήθηκαν ότι καλύτερο στην αθλητική του καριέρα και την προσωπική του ζωή.
ο Διευθυντής του Σχολείου
Σέτζας Δημήτριος