![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ε.Ε.Ε.ΕΚ Γρεβενών: Ευχαριστήριο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/06/DSC_0262.jpg)
Η Σχολική κοινότητα του Ε.Ε.Ε.ΕΚ Γρεβενών (Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση Γρεβενών) ευχαριστεί θερμά τον επαγγελματία και συμπολίτη μας Κώττα Στέργιο για την ηχογράφηση τραγουδιού των μαθητών μας , την οποία προσέφερε ανιδιοτελώς και με ευγενική διάθεση προσφοράς προς το σχολείο μας.
Ο Διευθυντής του Ε.Ε.Ε.ΕΚ
ΤΖΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- Προηγούμενο Γιάννης Στούπας: Από τα βάθη της ψυχής μου, ένα μεγάλο και εγκάρδιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
- Επόμενο Πρόγραμμα Μητροπολίτου Γρεβενών κ. Δαβίδ