![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δυο νίκες για την Ακαδημία Βόλεϊ του Αστέρα Γρεβενών το Σαββατοκύριακο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/09/a77c1b47-asteras-_grevenon-e1516000398674.jpg)
Δυο νίκες για την Ακαδημία Βόλεϊ του Αστέρα Γρεβενών, το Σαββάτο 13 και Κυριακή 14 Ιανουαρίου, στα πρωταθλήματα των Κορασίδων και Παγκορασίδων της ε.σ.πε.μ.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
13/1/2018
Κορασίδες
Πήγασος Κοζάνης – Αστέρας Γρεβενών Βόλεϊ 0-3
Αστέρας Γρεβενών: Β.Τζιουβάρα, Ε.Παναγιωτίδου, Γ.Πενλίδου, Χ.Κολύδα, Δ.Τασούλα, Ε.Χατζηγεωργίαδου, Ι.Αμανατιάδου.
Παγκορασίδες
Αστέρας Γρεβενών – Πήγασος Κοζάνης 3-2
Δ.Παπαγεωργίου, Π.Κουτσοδήμου, Α.Λαγογιάννη, Ε.Γαλιώτα, Ν.Κολύδα, Λ.Ζαμανάκου, Γ.Γιαγκόζογλου, Α .Γκοτζαμπασοπούλου, Α.Κοζόνη, Χ.Πέππα, Μ.Αμανατιάδου Σ.Τσουφλίδου, Β.Ντάγκα.
Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες, για την θαυμάσια προσπάθεια!
- Προηγούμενο Κοπή πίτας των συνταξιούχων ΟΤΕ Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Δευτέρα 15 Ιανουαρίου: ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1971-2007: Οι αγώνες, οι συνθέσεις, οι βαθμολογίες και τα γκολ.Σήμερα ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ-ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ και ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ-ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ