![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δύο Γρεβενιώτισες στον Παναθηναϊκό
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/09/ΠΑΟ-ΒΟΛΛΕΥ.jpg)
Από: Mάκης Λιοσάτος.
Το γυναικείο τμήμα volley του ερασιτέχνη Παναθηναϊκού, ανακοίνωσε και επίσημα μια πολύ σημαντική μεταγραφή. Απέκτησε την ακραία Εύα Χαντάβα. Εκεί, η Εύα θα συναντήσει άλλο ένα διαμάντι του Γρεβενιώτικου volley, την πασαδόρο Κωνσταντίνα Πασσιά. Ευχόμαστε υγεία και κάθε επιτυχία στις δύο αθλήτριες, στο πιο ιστορικό σωματείο πετοσφαίρισης στην Ελλάδα .
- Προηγούμενο Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για τους 4 Νομούς της Δ.Μακεδονίας
- Επόμενο Αρνητικό ρεκόρ με 372 κρούσματα-14 κρούσματα στην Καστοριά, 7 στην Κοζάνη και 1 στην Π.Ε. Γρεβενών