![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δωρεά ενός λεωφορείου από τον Δήμο Φλώρινας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Φλώρινας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/10/unnamed7-e1444930959725.jpg)
Χθες (14-10-2015) το πρωί στο χώρο της Διεύθυνσης Αστυνομίας Φλώρινας πραγματοποιήθηκε εκδήλωση για την παραλαβή ενός λεωφορείου μεταφοράς προσωπικού –mini bus-, δωρεά του Δήμου Φλώρινας.
Ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Δυτικής Μακεδονίας, Ταξίαρχος κ. ΧΡΗΣΤΟΥ Δημοσθένης και ο Διευθυντής Αστυνομίας Φλώρινας κ. ΧΗΡΑΣ Δημήτριος εξέφρασαν τις θερμές και εγκάρδιες ευχαριστίες τους προς τον Δήμαρχο Φλώρινας κ. ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟ Ιωάννη για την ευγενική αυτή δωρεά, η οποία αποτελεί έμπρακτη αναγνώριση της προσφοράς και του έργου των Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Φλώρινας.
- Προηγούμενο Δήλωση του βουλευτή Μίμη Δημητριάδη για την επέτειο απελευθέρωσης της Πτολεμαΐδας
- Επόμενο Κάποιοι, πῆραν ἐπίσημα τόν τίτλο τοῦ φονιά (του Μητροπολίτη Σισανίου & Σιατίστης κ.κ. Παύλου)