![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Διοικητήριο Γρεβενών: Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/02/dioikitirio-e1707292603150.jpg)
Η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του προσωπικού του Διοικητηρίου Γρεβενών, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου και ώρα 11.30΄, στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων «ΠΕΤΡΟΣ ΣΙΟΥΛΗΣ» (Διοικητήριο Γρεβενών – ισόγειο).
- Προηγούμενο Δήμος Γρεβενών: Κοπή πίτας την Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου 2024
- Επόμενο Σύλλογος Γρεβενιωτών Κοζάνης «Ο ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ»: Σεμινάριο πρώτων βοηθειών