![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δήμος Κοζάνης: «Υιοθέτησε ένα αδεσποτάκι» – Κάλεσε στο 2461350457 (Φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/07/loki-e1721038358743.png)
Ο Δήμος Κοζάνης απευθύνει κάλεσμα σε όσες και όσους επιθυμούν να υιοθετήσουν ένα αδέσποτο ζώο συντροφιάς, προκειμένου να του προσφέρουν ένα ζεστό σπιτικό με πολλή αγάπη.
Στην παρούσα ανάρτηση σας παρουσιάζουμε τέσσερα αξιαγάπητα σκυλάκια. Την Μάντυ, την Φρίντα, την Μίντυ και τον Λόκι, που ψάχνουν για μία αγκαλιά, για μία οικογένεια.
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 2461350457.
Επίσης, κάντε “κλικ” στη νέα σελίδα του Δήμου στο Facebook για υιοθεσία αδέσποτων ζώων συντροφιάς https://www.facebook.com/profile.php?id=61560804811885.
Σώσε και εσύ μια ψυχούλα από τον δρόμο!
- Προηγούμενο 15 Ιουλίου 1974: Το πραξικόπημα της χούντας «υπογράφει» την τουρκική εισβολή
- Επόμενο Ολοκληρώθηκε η 4ήμερη διαδικασία επαναξιολόγησης του Παγκόσμιου Γεωπάρκου UNESCO Γρεβενών – Κοζάνης που πραγματοποιήθηκε από τις 6 ως τις 9 Ιουλίου 2024