![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δήμος Γρεβενών:Καθαρισμός της οδού Κ.Ταλιαδούρη για να διευκολυνθεί η μαθητική παρέλαση
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/10/dimos-grevenon-620x330-e1475826819741.jpg)
Από το τμήμα καθαριότητας του Δήμου Γρεβενών ενημερώνουμε ότι θα γίνει καθαρισμός της οδού Κ.Ταλιαδούρη τα ξημερώματα της Παρασκευής 28-10-2016. Παρακαλούνται οι κάτοικοι να μην σταθμεύσουν τα οχήματα τους, στην συγκεκριμένη οδό, από το 2ο Ενιαίο Λύκειο ως και το Δημαρχείο, μετά τις 12 το βράδυ της Πέμπτης 27-10-2016, προκειμένου να διευκολυνθεί ο καθαρισμός της οδού και η μαθητική παρέλαση.
- Προηγούμενο Οι εκδηλώσεις για τον εορτασμό της Εθνικής Επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940 στην πόλη μας
- Επόμενο 10 πασίγνωστες εφευρέσεις που δεν απέφεραν τίποτα στους δημιουργούς τους