![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΔΗΜ.Τ.Ο. Φλώρινας: Συλλυπητήριο μήνυμα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/10/penthos-e1717740051624.jpg)
Ο Πρόεδρος και τα μέλη της ΔΗΜΤΟ Φλώρινας εκφράζουμε τα θερμά και ειλικρινή μας συλλυπητήρια στον πρώην βουλευτή Φλώρινας κο Αντωνιάδη Ιωάννη για την απώλεια του πατέρα του Δημητρίου ο οποίος ήταν ένας αγαπητός άνθρωπος στην τοπική κοινωνία της Φλώρινας.
Ευχόμαστε στους οικείους του ο Θεός να τον αναπαύσει και να τους δίνει κουράγιο και δύναμη για την απώλεια του προσφιλούς τους προσώπου.
Για τη ΔΗΜΤΟ Φλώρινας
Ο Πρόεδρος
Νίκος Μιχαηλίδης
- Προηγούμενο Τετάρτη 4 Οκτωβρίου: Η πρώτη σελίδα της Καθημερινής Εφημερίδας “ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ” Γρεβενών
- Επόμενο «Συμμαχία για την Ανάπτυξη»: Επίσκεψη σε «Μαμάτσειο», ΔΟΥ Κοζάνης, ΚΤΕΛ και ΣΥΦΦΑΣΔΥΜ – Συνεργασία με τους ανθρώπους που γνωρίζουν για καλύτερα αποτελέσματα