![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Διάθεση λεωφορείων για το συλλαλητήριο για τη ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στην Κοζάνη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/08/20019830-dimos_voiou-e1501840283919.jpg)
Ο Δήμος Βοΐου θα διαθέσει δύο λεωφορεία για τη μεταφορά πολιτών που θέλουν να παραστούν στο συλλαλητήριο για τη ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ που θα γίνει στην Κοζάνη την Πέμπτη 5 Ιουλίου 2018.
Ένα λεωφορείο θα αναχωρήσει από τη Σιάτιστα, στις 19:00 από τον αύλειο χώρο του Γυμνασίου – Λυκείου Σιάτιστας «Γ. Παπαγεωργίου».
Το δεύτερο λεωφορείο θα αναχωρήσει από το Τσοτύλι στις 18:30 από τον Ιερό Ναό Αγίας Μαρίνας και στις 18:45 θα γίνει στάση στη Νεάπολη, έξω από τον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου..
Δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται μέχρι Πέμπτη 5 Αυγούστου 2018, εργάσιμες ώρες, για τις περιοχές Ασκίου και Σιάτιστας στο Δημαρχείο Σιάτιστας στο τηλέφωνο 2465350100 και για τις περιοχές Τσοτυλίου, Πενταλόφου και Νεάπολης στο τηλέφωνο 2468350100.
- Προηγούμενο Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών- Η Όλγα Λόλα στην εθνική παγκορασίδων!
- Επόμενο Τετάρτη 4 Ιουλίου ΔΩΡΕΑΝ– Κάθε Μέρα- Όλες οι μικρές αγγελίες στην ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ Τηλέφωνο Αγγελιών: 24620-80025