![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Διανομή τροφίμων μέσω του κοινωνικού παντοπωλείου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/08/3b7488a1-433_koinoniko_pantopoleio1-e1502347232226.jpg)
Ο Δήμος Γρεβενών θα διανείμει τρόφιμα στους ωφελούμενους του κοινωνικού παντοπωλείου την Παρασκευή 29 Δεκεμβρίου από τις 10 π.μ έως 1 μ.μ στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου (απέναντι από το 2ο Λύκειο).
Δικαιούχοι είναι αποκλειστικά οι ωφελούμενοι του κοινωνικού παντοπωλείου και για την παραλαβή είναι απαραίτητη η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή του διαβατηρίου.
(Πληροφορίες στο τηλ.: 2462028098)
Ο Αντιδήμαρχος
Κοινωνικής Μέριμνας
Κωνσταντίνος Νικολακόπουλος
- Προηγούμενο Γουρνοχαρά στην Ανθρακιά Γρεβενών (φωτογραφίες)
- Επόμενο Την Κυριακή 31-12-2017 θα δεχθεί ευχές και κάλαντα ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης μας κ. Δαβίδ