![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δεν επαρκούν οι υπάλληλοι στο Υποκατάστημα της ΔΕΗ στα Γρεβενά (βίντεο)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2016/12/dei-talaiporia-e1480929887800.jpg)
Ιδιαίτερα μεγάλη είναι καθημερινά η προσέλευση των συμπολιτών μας στο Υποκατάστημα της ΔΕΗ στα Γρεβενά για να ρυθμίσουν τις εκκρεμότητές που έχουν με τους λογαριασμούς. Η Διοίκηση της ΔΕΗ επιβάλλεται να αυξήσει σε δύο τα ταμεία του Υποκαταστήματος ώστε να σταματήσει η καθημερινή ταλαιπωρία των πολιτών.
Την προηγούμενη Παρασκευή η “ουρά” των συμπολιτών μας ξεπέρασε τα 50 μέτρα έξω από τα γραφεία της ΔΕΗ, με την αγανάκτηση ζωγραφισμένη στα πρόσωπά τους.
Παρακολουθείστε το βίντεο :
- Προηγούμενο Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Βατολάκκου 2-0
- Επόμενο Κοζάνη: Και όμως συμβαίνουν! Η χαμένη ευκαιρία της χρονιάς σε ποδοσφαιρικό αγώνα