![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δ΄ Κυριακή των Νηστειών στην Κρανιά Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/07/d0566b10-grev-mitropoli-2.jpg)
Την Κυριακή Δ΄ Νηστειών, 26 Μαρτίου 2023 (Του Αγίου Ιωάννου της Κλίμακος), ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ λειτούργησε στον Ιερό Ναό Αγίων Πάντων Κρανιάς Γρεβενών. Ο Σεβασμιώτατος στο κήρυγμά του μίλησε για τον Άγιο Ιωάννη και το σύγγραμμά του, μια υπέροχη πραγματεία του ασκητισμού, την “Κλίμακα”.
- Προηγούμενο Ο Ευαγγελισμός της Θεοτόκου και oι Έλληνες
- Επόμενο Παιδική θεατρική παράσταση ‘ΤΑ ΤΡΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑΚΙΑ’ στην Καστοριά σήμερα Δευτέρα