![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Χριστουγεννιάτικο Bazaar με κατασκευές των μαθητών του Κέντρου Ξένων Γλωσσών «Επίπεδο»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/12/ΚΑΛΑ-ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ-ΕΠΙΠΕΔΟ.jpg)
Σας προσκαλούμε στο Χριστουγεννιάτικο Bazaar με κατασκευές των μαθητών που διοργανώνει το Κέντρο Ξένων Γλωσσών «Επίπεδο» την Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2019 στο χώρο μας στα Γρεβενά από τις 6 έως τις 8 το απόγευμα. Τα έσοδα θα διατεθούν στο Γηροκομείο Γρεβενών.Σας ευχόμαστε καλές γιορτές με υγεία, χαρά και αγάπη.
Με εκτίμηση
Βαρβάρα Τζημορώτα
- Προηγούμενο Ξεκινάει η καταβολή των συντάξεων για τον Ιανουάριο
- Επόμενο Γέμισαν “παιδικά Χριστούγεννα” τα Γρεβενά