![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Απόθεμα ανθρωπιάς
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/11/56df90fb-grevena1366881759-e1510818375394.jpg)
Μία ακόμη αποστολή «αγάπης» προσέφεραν τα μέλη του συλλόγου Μακρυγιάννης και της ομάδος εθελοντών Κοζάνης: Παπαδημητρίου Απόστολος, Κικής Βασίλειος, Θεοδωρίδου Μαρία και Κική Γεωργία στο σωφρονιστικό κατάστημα Φελλίου Γρεβενών.
Σεντόνια – μαξιλάρια – κουβέρτες – παπλώματα – πετσέτες τα οποία απλόχερα πρόσφεραν κάτοικοι της Κοζάνης τους οποίους και ευχαριστούμε θερμά. Κατάθεση ψυχής – αγαθών απαραίτητα σε συνανθρώπους μας στο δύσβατο δρόμο του σωφρονισμού με την ελπίδα της ομαλής επανένταξης στην κοινωνία.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Παιδείας Πολιτισμού και Αθλητισμού Δυτικής Μακεδονίας
Αντώνιος Δασκαλόπουλος
- Προηγούμενο Γρεβενά: Δωρεάν διανομή τροφίμων στα πλαίσια του προγράμματος ΤΕΒΑ
- Επόμενο Διαιτητές των αγώνων πρωταθλήματος της 1ης αγωνιστικής