![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Γρεβενών η ομάδα της ΑΕ Κοκκινιάς Πολυδενδρου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/02/IMG_4549.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες μετά τον συγκεκριμένο αγώνα https://grevenamedia.gr/diakopi-agona-stin-deskati-sto-kentro-ygeias-deskatis-metaferthike-o-diaititis/η ομάδα της ΑΕ Κοκκινιάς Πολυδενδρου αποσύρεται από το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Γρεβενών.
- Προηγούμενο …5 Μπουκάλια είναι Όλη η Ζωή…*Του Ευθύμη Πολύζου
- Επόμενο Γρεβενά: Ιστορικές μνήμες της 5ης Φεβρουαρίου στην Ελλάδα και στον κόσμο