![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αποκατάσταση βλάβης κεντρικού αγωγού υδροδότησης
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/11/b2e6cb89-deyag.png)
Η Δ.Ε.Υ.Α.Γ. ανακοινώνει ότι η βλάβη του κεντρικού αγωγού υδροδότησης (Β΄ Κλάδου ύδρευσης) στην περιοχή «Προσήλιο» αποκαταστάθηκε σήμερα Πέμπτη 10/01/2019 αργά το απόγευμα. Η υδροδότηση στις Τ.Κ. της Δ.Ε. Αγίου Κοσμά θα αποκατασταθεί μέχρι το πρωί της Παρασκευής 11/01/2019.
Εκ της ΔΕΥΑΓ
- Προηγούμενο …και στης ζωής τους άγριους χειμώνες… …αλκυονίδες μέρες καρτερώ…
- Επόμενο Αναβολή ετήσιου χορού Αστέρα Γρεβενών