![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
“Απλώνω ευτυχία – Δυναμώνω τη φλόγα της καρδιάς” στην πλατεία Αιμιλιανού (Φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2024/04/-ευτυχια-e1713516755313.jpg)
Δείτε παρακάτω τις φωτογραφίες:
- Προηγούμενο Επιστολή διαμαρτυρίας του Δημάρχου Γρεβενών, Κυριάκου Ταταρίδη προς τον Πρόεδρο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής κ. Σπύρο Καπράλο και τον Πρόεδρο της Επιτροπής Ολυμπιακής Λαμπαδηδοδρομίας κ. Θανάση Βασιλειάδη
- Επόμενο Εορτολόγιο 20 Απριλίου: Ποιον Άγιο τιμά σήμερα η εκκλησία μας;