Ράδιο Γρεβενά – 101.5

PAPAGEORGIOU

Grevenamedia @facebook

POTIKA MYRTO
SPONSORS

Grevena

Fog
Humidity: 100
Wind: 0 km/h
1 °C
3 11
19 Jan 2015
3 11
20 Jan 2015
ΓΚΙΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΑ
tsiarsiotis
delivery LOCO
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων

Κατηγορίες

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων στη Δυτική Μακεδονία

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 27 Ιουνίου έως 03 Ιουλίου) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΓΡΕΒΕΝΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

27-06-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ

17:00 – 24:00

ΤΡΙΤΗ

28-06-2016

Α.Τ. ΚΗΠΟΥΡΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ – ΑΝΘΡΑΚΙΑ – ΚΗΠΟΥΡΕΙΟ – ΚΡΑΝΙΑ – ΠΡΙΟΝΙΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

09:00 – 16:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-06-2016

Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΑΝΑΒΡΥΤΑ – ΠΟΛΥΝΕΡΙ – ΑΛΑΤΟΠΕΤΡΑ – ΠΡΟΣΒΟΡΟ – ΑΕΤΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΙ – ΜΕΣΟΛΟΥΡΙ – ΔΟΤΣΙΚΟ – ΣΑΜΑΡΙΝΑ – ΣΜΙΞΗ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΛΑΒΔΑ

09:00 – 16:00

ΠΕΜΠΤΗ

30-06-2016

Α.Τ. ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ

ΜΑΥΡΑΝΑΙΟΙ – ΖΙΑΚΑΣ – ΑΒΔΕΛΛΑ – ΠΕΡΙΒΟΛΙ – ΣΠΗΛΑΙΟ – ΤΡΙΚΩΜΟ – ΚΟΣΜΑΤΙ – ΜΟΝΑΧΙΤΙ – ΜΙΚΡΟΛΙΒΑΔΟ

09:00 – 15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-07-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΕΓ. ΣΕΙΡΗΝΙ – ΑΜΥΓΔΑΛΙΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΙΒΩΤΟΣ – ΜΗΛΙΑ – ΒΑΤΟΛΑΚΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΙΑ

20:00 – 02:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-07-2016

Α.Τ.

ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΛΑΤΟΣ – ΚΑΛΗΡΑΧΗ – ΜΕΓΑΡΟ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΙ – ΚΑΛΛΟΝΗ – ΤΡΙΚΟΡΦΟ – ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ – ΛΕΙΨΙ – ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ – ΡΟΔΙΑ – ΣΥΔΕΝΔΡΟ – ΟΡΟΠΕΔΙΟ

17:00 – 24:00

ΚΑΣΤΟΡΙΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΤΡΙΤΗ

28-06-2016

ΤΟΜΕΑΣ Β΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΙ

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΜΑΥΡΟΧΩΡΙ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ-ΤΟΙΧΙΟ-ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ-ΒΕΡΓΑ-ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ-ΛΙΘΙΑ-ΚΟΡΗΣΟΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΗΛΙΤΣΑ-ΚΩΣΤΑΡΑΖΙ-ΒΟΓΑΤΣΙΚΟ-ΓΕΡΜΑΣ-ΔΙΣΠΗΛΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

08:00-15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-06-2016

ΤΟΜΕΑΣ ΣΤ΄

Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΜΑΝΙΑΚΟΙ-ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥ-ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ-ΚΡΑΝΟΧΩΡΙ-ΠΤΕΛΕΑ-ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΟΤΥΛΗ-ΚΥΨΕΛΗ-ΕΠΤΑΧΩΡΙ-ΧΡΥΣΗ-ΠΕΥΚΟΦΥΤΟ-ΠΕΥΚΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

08:00-15:00

ΠΕΜΠΤΗ

30-06-2016

ΤΟΜΕΑΣ Γ΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ-ΙΕΡΟΠΗΓΗ-ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΟΙΝΟΗ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΣ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΤΣΑΚΩΝΗ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΣ-ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΥΨΗΛΟ-ΑΥΓΗ-ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟ-ΠΟΡΙΑ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

18:00-24:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

01-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Ε΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ

Α.Τ. ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΤΕΡΙΑ-ΚΟΜΝΗΝΑΔΕΣ-ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ-ΧΙΟΝΑΤΟ-ΝΕΣΤΟΡΙΟ-ΜΕΛΑΝΘΙΟ-ΝΙΚΗ-ΛΑΓΓΑ-ΒΡΑΧΟΣ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΙ- ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

18:00-24:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Α΄

Α.Τ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ-Ν.ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΚΟΡΕΣΤΙΩΝ-ΚΡΑΝΙΩΝΑΣ-ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΣ-ΧΑΛΑΡΑ- ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΑΣ-ΑΝΩ ΜΕΛΑΣ-ΒΥΣΣΙΝΙΑ-ΟΞΥΑ-ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΣ-ΤΟΙΧΙΟ-ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙ-ΚΕΦΑΛΑΡΙ-ΑΠΟΣΚΕΠΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

08:00-15:00

ΚΥΡΙΑΚΗ

03-07-2016

ΤΟΜΕΑΣ Δ΄

Α.Τ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ-ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΛΑΧΑΝΟΚΗΠΟΙ-ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ-ΚΡΥΑ ΝΕΡΑ-ΣΠΗΛΑΙΑ-ΖΕΥΓΟΣΤΑΣΙΟ-ΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΠΕΡΙΒΟΛΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟ-ΑΓ.ΗΛΙΑΣ-ΣΠΗΛΙΟΣ-ΚΕΡΑΣΩΝΑ-ΑΝΘΗΡΟ-ΝΟΣΤΙΜΟ-ΣΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΒΕΛΟΣ-ΔΙΑΛΕΚΤΟ-ΒΟΤΑΝΙ-ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ-ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ-ΑΜΠΕΛΟΧΩΡΙ-ΑΣΠΡΟΝΕΡΙ-ΚΡΕΜΑΣΤΗ-ΛΑΓΟΥΡΑ-ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ.

09:00-15:00

KOZANH:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

27-06-2016

Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Τ.Κ. ΝΕΟΥ ΚΛΕΙΤΟΥΣ-ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ- ΡΟΔΙΑΝΗΣ –ΚΕΡΑΣΙΑΣ- ΚΤΕΝΙΟΥ –ΑΙΑΝΉς –ΧΡΩΜΊΟΥ-ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΟΜΗΣ-ΜΗΛΙΑΣ-ΑΝΩ ΚΟΜΗΣ-ΣΠΑΡΤΟΥ-ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΩΤΗΣ –ΠΥΡΓΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΗΣ-–ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ-ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ- ΝΕΡΑΙΔΑΣ-ΑΥΡΑΣ-ΙΜΕΡΩΝ –ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ-ΠΕΤΡΑΝΩΝ –ΜΕΣΣΙΑΝΗΣ-ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΝ-ΡΟΔΙΤΗ-ΛΕΥΚΑΡΩΝ -ΟΙΝΟΗΣ-ΠΤΕΛΕΑΣ

18:00-02:00

ΤΡΙΤΗ

28-06-2016

Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Α.Τ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Τ.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ-ΑΛΩΝΑΚΙΩΝ- ΑΝΘΟΤΟΠΟΥ ΚΗΠΑΡΙΟΥ ΚΟΚΚΙΝΑΡΑΣ ΣΚΗΤΗΣ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ ΔΑΦΝΕΡΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ- ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΑΛΟΝΕΡΙ -ΕΡΑΤΥΡΑΣ- ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ- ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ- ΣΙΣΑΝΙΟΥ- ΒΛΑΣΤΗΣ- ΝΑΜΑΤΟΣ- ΑΝΑΡΡΑΧΗΣ- ΚΡΥΟΒΡΥΣΗ -ΕΜΠΟΡΙΟΥ-ΜΗΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΦΟΥΦΑΣ-

16:00-24:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-06-2016

Α.Τ. ΣΕΡΒΙΩΝ

Τ.Κ. -ΡΥΜΝΙΟΥ -ΦΡΟΥΡΙΟΥ- ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ- ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ- ΛΑΖΑΡΑΔΩΝ – ΕΛΑΤΗΣ- ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ- ΜΕΤΑΞΑ-ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ- ΠΟΛΥΡΑΧΟΥ- ΠΡΟΣΗΛΙΟΥ-ΛΑΒΑΣ- ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ- ΠΑΛΙΟΓΡΑΤΣΑΝΟΥ- ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ- ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ-ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

14:00-20:00

ΠΕΜΠΤΗ

30-06-2016

Α.Τ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ- Α.Τ. ΚΟΖΑΝΗΣ

Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ- ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

.

08:00-14:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

01-07-2016

Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Τ.Κ.ΔΡΟΣΕΡΟΥ-ΓΑΛΑΤΕΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ-ΠΕΡΔΙΚΚΑ-ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΩΝ-ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ-ΠΥΡΓΟΥ-ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΚΑΦΗΣ-ΣΠΗΛΙΑΣ- ΕΡΜΑΚΙΑΣ-ΠΤΕΛΕΩΝΑ-ΑΚΡΙΝΗΣ- -ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ- ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΡΥΑΚΙΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ-ΠΑΡΧΑΡΙΟΥ ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ- ΤΕΤΡΑΛΟΦΟΥ -ΑΓ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ- ΒΟΣΚΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΥΓΗΣ-ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ- ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ- ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ -ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ- ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

08:00-14:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

02-07-2016

Α.Τ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Τ.Κ. ΟΜΑΛΗΣ- ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ- ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ- ΔΙΧΕΙΜΑΡΟΥ- ΠΛΑΚΙΔΑΣ- ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ- ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑ- ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ-ΖΩΝΗΣ- – ΛΥΚΝΑΔΩΝ- ΛΕΥΚΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΑΧΛΑΔΙΑ- ΚΟΙΛΑΔΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ- ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ- ΔΑΦΝΗΣ- -ΑΝΘΟΥΣΑΣ- ΤΡΙΑΔΑΣ- ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ- ΒΥΘΟΥ -ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΔΙΛΟΦΟΥ- ΔΑΣΥΛΛΙΟΥ -ΣΩΤΗΡΑΣ ΜΟΡΦΗΣ- ΒΟΥΧΩΡΙΝΑ- ΚΟΡΥΦΗΣ- ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

.

08:00-14:00

ΦΛΩΡΙΝΑ:

ΗΜΕΡΑ

ΠΕΡΙΟΧΗ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

27-6-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΘΝΙΚΟ- ΚΡΑΤΕΡΟ-ΠΑΡΟΡΙ-ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΜΕΣΟΚΑΜΠΟΣ-ΜΕΣΟΧΩΡΙ-ΜΑΡΙΝΑ

08:00-15:00

ΤΡΙΤΗ

28-6-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΣΚΟΠΟΣ- ΑΧΛΑΔΑ-ΜΕΛΙΤΗ-ΛΟΦΟΙ-ΚΕΛΛΗ-ΚΛΕΙΔΙ-ΑΓ. ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ

08:00-15:00

ΤΕΤΑΡΤΗ

29-6-2016

ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ-ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ-ΚΟΛΧΙΚΗ-ΥΔΡΟΥΣΑ- ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑ-ΔΡΟΣΟΠΗΓΗ-ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΣ-ΑΤΡΑΠΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΠΟΛΥΠΟΤΑΜΟΣ

08:00-15:00

ΠΕΜΠΤΗ

30-6-2016

ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΑΡΑΓΓΙ-ΒΕΓΟΡΑ-ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ-ΠΕΤΡΕΣ-ΑΝΤΙΓΟΝΟ-ΦΙΛΩΤΑΣ-ΛΕΒΑΙΑ

08:00-15:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΒΑΡΙΚΟ-ΛΕΧΟΒΟ-ΑΣΠΡΟΓΕΙΑ-ΑΓΡΑΠΙΔΙΕΣ-ΣΚΛΗΘΡΟ-ΝΥΜΦΑΙΟ-ΑΕΤΟΣ-ΒΑΛΤΟΝΕΡΑ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

08:00-15:00

ΣΑΒΒΑΤΟ

2-7-2016

ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ

ΒΡΟΝΤΕΡΟ-ΠΥΛΗ-ΨΑΡΑΔΕΣ-ΠΛΑΤΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΜΙΚΡΟΛΙΜΝΗ-ΠΡΑΣΙΝΟ-ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ-ΠΙΣΟΔΕΡΙ.

08:00-15:00

Σχετικά άρθρα

Χρυσή Τομή
Κινηματογράφος Γρεβενών
Ράδιο 101.5
ΤΣΙΟΓΚΑΣ
ΟΠΑΠ
ΦΥΛΑΞΗ

Follow Us

 
TSIOVAKAS
ΗΛΕΚΤΡΟΝ
Σεμερτζίδης
Κανάλι 28 | Ράδιο Γρεβενά 101,5

Καιρός

Γρεβενά

Αναγνώστου Ιωάννης